TRÉNINKY

Rezervační formulář: zde

1) Skupinový výcvik

  • Skupinový výcvik je určen pro všechny majitele psů, kteří chtějí, aby jejich pejsek ovládal základní poslušnost a to jak doma, tak i venku v rušném prostředí. Mohli ho kamkoliv vzít sebou a věděli, že se bude chovat jako správně vychovaný a vycvičený pes. Naučíte se zde, jak se psem správně komunikovat, porozumět jeho chování a jak zlepšit váš vztah.
  • Před skupinovým výcvikem doporučuji navštívit aspoň jednou individuální trénink, kde si ukážeme, jak s pejskem pracujete, co vše umí a domluvíme se, jaká skupinka pro Vás bude nejlepší

Rozdělení lekcí:

Štěněčí školička - pro štěňata bez rozdílu plemen ve věku 3 - 12 měsíců. Budeme učit štěňátka základním návykům, co se smí a co ne, naučíme se některé zábavné triky, které budou pejska i páníčka bavit, ale zároveň upevní vzájemné pouto, naučí pejska lépe ovládat tělo a dají mu základy do dalších cviků. Zaměříme se na vybudování očního kontaktu. Naučíme se, jak pejska správně motivovat a zaujmout. Dáme základy povelům (sedni, lehni, zůstaň, chůze na vodítku apod.) a budeme správně socializovat.

Skupinový výcvik - lekce pro psy nad 6 měsíců, kteří začínají, řeší nějaký problém nebo mají již základní výcvik zvládnutý a budeme přidávat rušivé prvky a cviky zdokonalovat. Budeme se učit, jak správně psa motivovat, zaujmout a odměnit. Co je ve výcviku s pejskem důležité a na co si dát pozor. Naučíme některé zábavné triky, které budou pejska i páníčka bavit, ale zároveň upevní vzájemné pouto, naučí pejska lépe ovládat tělo a dají mu základy do dalších cviků. Zaměříme se na vybudování očního kontaktu.

Lekce trvá 60 minut

2) Socializační tréninky ve městě

  • Akce je pro všechny psy bez rozdílu věku, velikosti, plemene a zkušeností a pro všechny milovníky psů, kteří chtějí strávit čas s podobně smýšlejícími lidmi.

Vítáni jsou úplní začátečníci i ti, kteří mají své psy již zvládnuté. Vhodné i pro štěňátka či pejsky co mají problém s ruchem, zvuky, lidmi. Mohou se zúčastnit i psi, kteří nenavštěvovali kurz.

Program i místo se mění. Snažím se volit trasu tak, aby byla vždy originální a zajímavá pro majitele a efektivní pro psa.

Společné aktivity při vycházkách, mimo jiné, zlepšují a posilují kontakt mezi psovodem a psem.

Problémoví pejsci jsou vítáni, ale prosím předem - určitě mě na tuto skutečnost upozorněte.

S sebou: obojek, vodítko, stopovačka, pamlsky (kvalitní), pamlskovník, hračka, pytlíky na trus, u "problémových" psů KOŠÍK (do vlaku povinný pro všechny pejsky).

Lekce trvá 60 minut

3) Individuální výcvik

  • Tento druh tréninku je vhodný pro páníčky a pejsky:
  1. Začátečníky a štěňata, která potřebují poradit se základy
  2. Pokročilé, kteří chtějí zdokonalit nebo se naučit něco více, než je ve skupinových lekcích
  3. kteří jsou nějak agresivní vůči ostatním psům a potřebují nejprve pracovat samostatně
  4. kteří mají problém se v přítomnosti ostatních psů soustředit a potřebují zlepšit vztah s psovodem (páníčkem)

A v neposlední řadě pro kohokoliv, kdo chce, abych se dobu hodinu věnovala pouze jemu.

Lekce trvá 30 nebo 60 minut